O mnie

DieteticLifestyle - Katarzyna StartekCześć! Skoro trafiłeś na mojego bloga to się przedstawię. Nazywam się Katarzyna Startek. A ten blog  to miejsce, w którym chcę się z Tobą dzielić moją wiedzą, motywować Cię i inspirować do zdrowego stylu życia.

W kwestii wyjaśnienia opowiem Ci więcej o sobie. Jestem dietetykiem – ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Jagiellońskim, a teraz robię magisterkę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Chcę pomagać inn

Studia pomogły też mi samej. Przez cały okres dorastania walczyłam z nadwagą (niedużą, ale zawsze). W zasadzie większość czasu byłam „na diecie”. Dopiero studia pozwoliły mi pojąć kilka spraw, dzięki którym pozbycie się tych kilku kilogramów okazało się łatwiejsze niż myślałam. A przede wszystkim zrozumiałam, że zdrowa dieta nie jest tylko na chwilę. I tym właśnie chcę się z Tobą tutaj podzielić.

Pod koniec 2016 roku dowiedziałam się, że mam alergię na białka mleka krowiego. Jako wielka fanka serów początkowo załamał mnie ten fakt. Teraz jednak poszukuję inspiracji na przepisy, które nie zawierają mleka, a wciąż będą pyszne.

Znajdziesz tutaj sporo przepisów – niezbyt skomplikowanych i szybkich w przygotowaniu. Bo któż w dzisiejszych czasach  może pozwolić sobie na wielogodzinne stanie przy garach? Czasem też pojawi się post o jakimś wydarzeniu. A kiedyś może również podzielę się moim zainteresowaniem do ziół.

Aby śledzić bloga na bieżąco, zapisz się do newslettera lub obserwuj mnie w tych miejscach:

Poza własną twórczością napisałam również: